O projektu

My v Pixmanu už nějaký ten čas ve virtuální realitě snad i spíme. Snažíme se posouvat její limity a hledat pro ni stále nová využití. Věříme, že VR může změnit svět stejně, jako kdysi knihtisk či internet. Kromě toho, že je VR neuvěřitelná legrace, může také pomáhat. V současnosti existuje celá řada výzkumů a případových studií o tom, jak VR může být užitečným nástrojem v medicíně. Při správném zacházení jsou taktéž prokázány její terapeutické účinky. Můžeme živě sledovat, jak se z hračky pro pár zapálených stala revoluce snad pro každý obor.  

Chceme naši vášeň šířit dál a zároveň chceme, aby pomáhala. Proto jsme se rozhodli spolu s neziskovou organizací Andromeda naplánovat hravé jarní virtu-reálné dobrodružství v hostivickém Klokánku. Děti, které v něm žijí, si tak mohly vyzkoušet něco nového, a na jejich tvoření navazuje sbírka na novou střechu zařízení.

 

 

 

Setkání se uskutečnilo 4. května 2017 a dětem v jiné dimenzi velmi líbilo! Připravili jsme si pro ně malování ve VR a jejich nespoutaná kreativita a imaginace se předvedla v plné polní. Nyní se na našich stránkách můžete podívat, co z našeho společného projektu vzešlo. Nezapomeňte, prosím, na finanční sbírku a pomozte Klokánku Hostivice k nové střeše.

Děkujeme všem, kteří nám pomohli celou akci zorganizovat a zaštítit. Zejména dobrovolníkům ze sdružení Andromeda, tetám z hostivického Klokánku a hlavně jeho dětským obyvatelům, kteří nás motivují k velkým výkonům.

kontakt: pr@projektandromeda.cz